Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kultūros centre – laiškų rašymo popietė

Plungės kultūros centras į pramoginę – edukacinę popietę „Tikrieji laiškai“ pakvietė Senamiesčio vidurinės mokyklos trečiokus. Kartu su mokytojomis Kotryna Strakšienė ir Regina Lučinskiene mažieji laiškų rašytojai buvo nusiteikė įvairiems netikėtumams. Pirmiausia juos nustebino, kai į salę žengę trys jaunieji paštininkai  ( Ugnė Kuzavaitė, Rokas Brezgys, Neringa Čiutaitė) visiems popietės dalyviams įteikė tikrus jiems adresuotus laiškus.

Gavę ir atplėšę savo laiškus vaikai sužinojo įvairių  laiškų rašymo istorijų, Vėliau ir patys kibo į darbus – reikėjo išmokti pasidaryti tikrą voką, teisingai užrašyti adresą, nusipiešti ir priklijuoti pašto ženklą, na, o kai vokas jau paruoštas – imtasi rašyti tikrą laišką. Tai padaryti nebuvo labai lengva, kartais į pagalbą tekdavo skubėti ir mokytojoms.

Popietės dalyviai sutarė, kad pirmąjį laišką rašys ne kam nors kitam, o Kalėdų Seneliui. Tad, Senamiesčio vidurinės mokyklos trečiokai gali būti pirmieji rajone jau parašę pageidavimus Kalėdų Seneliui. Parašytus laiškus įmetę į pašto dežę popietės dalyviai kartu mankštinosi, žaidė, dainavo dainas apie laiškus.

Popietės režisierė Simona Gudavičiūtė dėkinga prie popietės organizavimo prisidėjusiems UAB „Plungės paštui“, Vidmanto Valužio įmonei „Akimirka“ ir AB „Lietuvos paštas“ Plungės skyrius.

Mokytoja Kotryna Stakšienė sakė, kad tiek mokytojos, tiek mokiniai yra labai patenkinti ir dėkingi už puikią edukacinė popietę, pranešame Plungės rajono kultūros centro tinklalapyje.

Plungės.info

 

(Visited 61 times, 1 visits today)