Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Teigiamos žiemos emocijos Latvijoje – slidinėjimo kalnas „Lemberga hūte“ (Lembergo skrybėlė) Ventspilyje!

Teigiamų žiemos emocijų patirsite Latvijos mieste Ventspilyje. Čia žiemos pramogas ir aktyvų poilsį siūlo slidinėjimo kalnas „Lemberga hūte”, esantis Ventspilio miesto teritorijoje ir unikalus tuo, kad tai dirbtiniu būdu supiltas 47 m aukščio kalnas, iš kurio viršūnės atsiveria nuostabus vaizdas. Tai galimybė iš viršaus pasigrožėti balta žiema: apsnigusiu mišku ir laukais, prie jūros sukrautais didžiuliais ledo kalnais ir tūkstančiais šviesų miesto namų languose. Vakare kalnas apšviestas.

Slidinėjimo kalne „Lemberga hūte“ įrengtos dvi kalnų slidinėjimo trasos ir kokybiška snieglenčių sporto trasa su tramplynais, įrengti trys skirtingi keltuvai. Viena kalno trasa skirta vaikams ir pradedantiesiems, o kita – 230 m ilgio trasa patyrusiems aktyvaus poilsio mėgėjams. Prie kalno įrengta ir 500 m ilgio distancinio slidinėjimo trasa. Ten pat veikiančiame nuomos punkte galima išsinuomoti kalnų ir distancinio slidinėjimo bei snieglenčių sporto inventorių.

Išsinuomavę distancinio slidinėjimo inventorių, ištvermingiausi žiemos mėgėjai gali susiorganizuoti sau, savo šeimai ir draugams žygį slidėmis iki pat jūros. Slidinėjimo kalno nuomos punkte nuomojamas ne tik inventorius, bet ir slidinėjimo kelio žemėlapiai. Norint iki sutemos grįžti į nuomos punktą, į kelionę reikėtų leistis anksti, tačiau žygis iki pajūrio per snieguotą mišką, o ypač, pasiėmus karštos arbatos ir užkandžių, gali tapti puikiausia žiemos diena!

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems ypač patiks nusileidimo kameromis žiemos trasa. Poilsiautojams siūlomos vienvietės arba dvivietės kameros. Tikrą nuotykį galima patirti, vienu metu, sujungus kameras, nuo kalno leidžiantis keletui ekipažų. Tuomet tikrai neišvengsite džiaugsmingo šūkavimo!

Kalno papėdėje, serviso pastate, įrengtas inventoriaus nuomos punktas su rūbinėmis ir dušu, veikia kavinė „Stender’s pica”, kur galima paragauti įvairiausių picų, gardžių patiekalų bei šiltų gėrimų. Poilsiautojai savo transporto priemones gali palikti automobilių stovėjimo aikštelėje šalia kalno. Įvykius ant kalno galima stebėti dviejose web kamerose, kurios matomos interneto tinklalapyje www.lembergahute.lv .

Žiemos sporto šakų mėgėjai kviečiami aplankyti kasmetines snieglenčių sporto ir slidinėjimo nuo kalno varžybas, kurios šiemet Ventspilyje vyks vasario 19 d., o pavasario pramogų šou ant kalno bus demonstruojamas sezono uždarymo renginio metu – kovo 5 d.

Po aktyvių pramogų ant slidinėjimo kalno idealiai tiks poilsis Ventspilio vandens nuotykių parke – vandens atrakcionų ir SPA zonose. Informaciją apie vandens nuotykių parką rasite interneto tinklalapyje: www.udensparks.lv , o informaciją apie nakvynę ir kitus poilsio pasiūlymus bei apžiūros objektus – interneto tinklalapyje www.tourism.ventspils.lv

Kainos*:

Slidinėjimo kalno „Lemberga hūte” keltuvo paslaugos pirmai valandai kainuoja: suaugusiesiems 15 LTL, vaikams – 7 LTL, ekipiruotė pirmai valandai kainuoja 17 LTL. Kiekviena sekanti valanda yra pigesnė.Slidinėjimo kalno „Lemberga hūte” keltuvo paslaugos pirmai valandai kainuoja: suaugusiesiems 15 LTL, vaikams – 7 LTL, ekipiruotė pirmai valandai kainuoja 17 LTL. Kiekviena sekanti valanda yra pigesnė.

*Kainos nurodytos apytiksliai. Detalizuotas kainoraštis pateiktas interneto tinklalapiuose www.lembergahute.lv ir www.udensparks.lv

(Visited 66 times, 1 visits today)