Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pergales skinančiai „Žuvėdrai“ – aludarių parama

Gruodžio 3 d. Vilniuje vykusiame pasauliniame Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionate iškovojęs aukslo medalį klaipėdiečių šokių kolektyvas „Žuvėdra“ džiaugiasi ne tik pergale, bet ir maloniomis naujienomis. UAB „Švyturys – Utenos alus“ kolektyvui vėl skirs finansinę paramą bei jau prisidėjo prie ką tik išleisto fotografijų albumo „Atkaklioji Žuvėdra“. Jame – fotomenininko Antano Stanevičiaus užfiksuotos uostamiesčio šokėjų pasirodymų ir pasiruošimų akimirkos.

„Šokėjus tikrai pradžiugino naujasis nuotraukų albumas. O mus, klubo vadovus, būsimoji parama. Ji mums labai svarbi, džiaugiamės, kad „Švyturys – Utenos alus“, ne vienerius metus buvęs vieninteliu mūsų rėmėju, mums ir vėl skirs paramą“, – sako „Žuvėdros“ vadovė Skaistutė Idzelevičienė.

„Žuvėdra“ – legendinis vardas, jau 46-erius metus garsinantis ne tik šalį, bet ir mums labai brangų Klaipėdos kraštą. „Švyturys“ siekia praturtinti savo gimtojo miesto kultūrinį ir sportinį gyvenimą, tad mūsų įmonė visada palaikė ir palaikys geriausius. Didžiuojamės būdami šalies, kurios pasiekimais ir žmonėmis galima didžiuotis, dalimi“, – šypsosi Rolandas Viršilas, UAB „Švyturys – Utenos alus“ generalinis direktorius.

„Švyturys“ – ilgametis Klaipėdos miesto sporto pergalių mecenatas. Ilgus dešimtmečius darykla remia daugkartinius pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionus „Žuvėdra“, o taip pat uostamiesčio krepšinio ir futbolo komandas. Jūros švenčių metu „Švyturys“ ne kartą iniciavo socialines akcijas: nuo gaisro nukentėjusių Smiltynės pušynų atsodinimą, telkė klaipėdiečius akcijai „Išsaugokime kopas“ bei pats skyrė papildomų lėšų šiems projektams. „Švyturys“ šiemet tapo generaliniu buriavimo šventės „The Culture 2011 Tall Ships Regata“ rėmėju. Taip pat uostamiesčio aludaris skiria ir ilgametę paramą Klaipėdos simboliu tapusiam mediniam buriniam laivui „Meridianas“.

Liepos pabaigoje Klaipėdoje duris atvėrė universalus ir daugiafunkcinis sporto ir pramogų kompleksas, pavadintas „Švyturio arena“ – šiam objektui paramą skyrusi Klaipėdos alaus darykla tikisi, jog arena taps didžiausiu laisvalaikio traukos centru visoje Vakarų Lietuvoje. „Švyturys“ rėmė Klaipėdos senamiesčio gaivinimo programą bei teikia paramą laisvalaikio ir kultūros centrui „Švyturio Menų dokas“.


Plungės.info

(Visited 27 times, 1 visits today)