Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Ar jau plaukėte šią vasarą baidarėmis?

baidaresŽygius baidarėmis mėgsta visi: jaunimo kompanijos, šeimos, darbo kolektyvai ir netgi mūsų seneliai. Jeigu ir Jūs nors kartą mėgavotės šia smagia vandens pramoga ar bent domėjotės baidarių nuoma, tai tikrai žinote, kad yra aibė interneto svetainių ir vietų, kuriose galite išsinuomoti baidares. Yra bagalė upių, maršrutų ir aibė paslaugų, kuriomis galite pasinaudoti, tačiau kaip pasirinkti ir nenusivilti? Juk visi trokštame smagios, nerūpestingos pramogos be jokių rūpesčių. „Kvėdarnos baidarės“ pasirūpins Jūsų poilsiu iki smulkmenų! Viskas ko Jums reikia – gera nuotaika, o visą Jūsų kelione nuo kuprinės turinio iki nakvynės jaukioje kaimo sodyboje pasirūpins „Kvėdarnos baidarės“.

Trokštate labai aktyvaus ar net šiek tiek ekstremalaus poilsio? Jums puikiai tiks baidarių nuoma žemaitijoje ir maršrutai Jūros ir Akmenos upėmis. Upės garsėja sraunumu, vingrumu, nesibaigiančiomis kliūtimis (akmenys, vešli augmenija, sleksčiai ir t. t.). Sklinda kalbos, kad tai pačios ekstremaliausios upės ne tik žemaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje! Patys ištvermingiausi gali rinktis net trijų dienų žygį, nes Jūros upė driekiasi 158,5 km., o ankstyvą pavasarį ar pražliaugus rudenio liūtims leiskitės į kelionę šniokščiančia Akmenos upe!

O gal jūsų tikslas tiesiog pabūti gamtoje ir atsipalaiduoti? Tuomet „Kvėdarnos baidarės“ Jums gali pasiūlyti trumpesnius vienos ar dviejų dienų maršrutus, aprūpinti Jus tiksliais, nuosekliais ir aiškiais maršruto žemėlapiais, reikalui esant sutrumpinti maršrutą, patogiai nuvežti Jus ir Jūsų baidares į reikiamą tašką. Taip pat gali pasiūlyti iškylavimą privačioje stovyklavietėje, tarpininkauti norint atsipūsti kubile ir patogiai pernakvoti jaukioje sodyboje.

Apsilankę „Kvėdarnos baidarių“ internetinėje svetainėje www.kvedarnosbaidares.lt, rasite detalų maršrutų Jūros ir Akmenos upėmis aprašymą, kainoraštį, teikiamų paslaugų sąrašą, didelę nuotraukų galeriją iš jau įvykusių žygių bei būtiniausių daiktų sąrašą, todėl vienintelis dalykas, kuriuo negalite palikti namuose – gera nuotaika ir šauni kompanija! Tad jeigu trokštate naujų įspūdžių ir siekiate smagiai, aktyviai ir nenuobodžiai praleisti savaitgalį gamtos prieglobstyje – rinkitės „Kvėdarnos baidares“.

(Visited 110 times, 1 visits today)
123456