fbpx
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Mažojo futbolo pirmenybėse

i6c0o84757Praėjusį penktadienį pirmose rungtynėse „ŽSSTC – Saulės g-ja“ po labai atkaklios kovos vis tik įrodė savo pranašumą prieš „Rietuvą“, nors rungtynių pradžioje rietaviškiai pirmavo rezultatu 2:0. Antrose rungtynėse „Bumas – Pėivelė“ be didesnio vargo nugalėjo „Plungės baldus“.

Lapkričio 23 d., penktadienis

„Rietuva“ – „ŽSSTC – Saulės g-ja“ 7:9
„Rietuva“: Vytautas Žukauskas – 3, Viktoras Joknys, Pranas Rauktys, Viktoras Rauktys ir Donatas Lenčas – po 1;
„ŽSSTC – Saulės g-ja“: Karolis Buivydas ir Dovydas Labžentis – po 3, Vytautas Ramanauskas, Rokas Rusys ir Žygimantas Žalimas – po 1.
„Plungės baldai“ – „Bumas – Pėivelė“ 3:12
„Plungės baldai“: Jonas Sakuotis – 2, Rokas Petrikas – 1;
„Bumas – Pėivelė“: Marius Birkys ir Jonas Alčauskas – po 3, Andrius Miknius – 2, Jonas Latakas, Egidijus Martišius, Andrius Ragainis ir Žilvinas Palubeckas – po 1.

Komandų rezultatai:
1. „OSS“ – 9 tšk., 3 rungt;
2. „Plungės baldai“ – 9 tšk; 4 rungt;
3. „ŽSSTC – Saulė“ – 9 tšk; 4 rungt;
4. „Senjorai“ – 6 tšk., 2 rungt;
5. „Bumas – Pėivelė“ -6 tšk; 2 rungt;
6. „Rietuva“ – 3 tšk; 3 rungt;
7. „Milašaičių lentpjūvė“ – 3 tšk. 2 rungt;
8. Šateikiai – 0 tšk. 2 rungt;
9. SM’96 – 0 tšk. 2 rungt;
10. „Versmė“ – 0 tšk. 2 rungt;
11. „Greitukai“ – 0 tšk. 4 rungt;

TOLIMESNIS VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

Lapkričio 26 d., pirmadienis
19.00 „Plungės baldai“ -„ŽSSTC – Saulės g-ja“
20.00 „Senjorai“- SM’96

Lapkričio 27 d., antradienis
18.00 SM’96 – „Greitukai“
19.00 „Versmė“ – Šateikiai
20.00 „OSS“ – „Milašaičių lentpjūvė“

Lapkričio 28 d., trečiadienis
19.00 „ŽSSTC – Saulės g-ja“ – „Versmė“

Lapkričio 29 d., ketvirtadienis
19.00 „Milašaičių lentpjūvė“ – „Bumas – Pėivelė“

Lapkričio 30 d., penktadienis
19.00 „OSS“ – „Senjorai“
20.00 „Greitukai“ – „Rietuva“

Gruodžio 1 d., šeštadienis
11.00 „OSS“- SM’96
12.00 „Plungės baldai“ – „Rietuva“
13.00 „Milašaičių lentpjūvė“ – Šateikiai

Sporto ir rekreacijos centro informacija

(Visited 69 times, 1 visits today)
123456