Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pirmosios metų gastrolės

Prasidėję naujieji metai kultūros centro darbuotojams žada būti tikrai nelengvi. Nepaisant  vis prastėjančios ekonominės situacijos kultūros centre dirbantys kolektyvai ir toliau planuoja savo kūrybinį sezoną, žada neatsisakyti  iš anksto numatytų švenčių, renginių.

Dar parėjusių metų pabaigoje kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Saula“ jaunimo grupė turėjo dalyvauti Ignalinoje  – Tarptautiniame teatrų festivalyje „Bildučiai“. Tuomet, dėl šalyje siautusios gripo epidemijos organizatoriams teko šį festivalį nukelti. Jis įvyko tik praėjusį savaitgalį.

Plungės kultūros centro jaunieji aktoriai ir jų vadovai Sigita ir Romas Matuliai po dviejų Ignalinoje praleistų dienų grįžo patenkinti festivaliu ir matytais spektakliais. Plungiškiai festivalyje vaidino J.Grušo pjesę „Meilė, džiazas ir velnias“.

Šiemet gegužės viduryje Plungės kultūros centras turėtų rengti tradicinį tarptautinį festivalį – kūrybinę laboratoriją „Mažoji Melpomenė“. Kol kas kultūros darbuotojai dar tiki, kad šio ilgametes tradicijas turinčio ir į Plungę sukviečiančio didelį būrį jaunųjų teatralų neteks atsisakyti.

Daiva Gramalienė, Plungės kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkė

123456