Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Plungės rajono šeimų boulingo turnyro finalas

Šeštadienį pramogų centre „Porto“ vyko finalinės pirmą kartą Plungės rajone organizuotos šeimų boulingo turnyro varžybos. Dalyviai turiningai ir smagiai praleido popietę, šauniais prizais apdovanotos daugiausiai taškų surinkusios šeimų komandos.

Finale dalyvavo dešimt Plungės rajono šeimų komandų, atrankinėse varžybose surinkusių daugiausiai taškų: Rolando, Daivos ir Emilijos DĖDINŲ, Eriko, Gintarės ir Manto KATKŲ, Rimanto, Danutės ir Rimos SABALIAUSKŲ, Audriaus, Agnės ir Arno ŠAPALŲ, Lolitos, Rūtos ir Lino VAITKEVIČIŲ, Raimondo, Linos ir Monikos NARMONTŲ, Juozo, Erlando ir Irmanto PETKŲ, Valdo, Dianos ir Domanto JONAIČIŲ, Algimanto, Mindaugo ir Manto VALANČIŲ, Rolando, Dalios ir Igno MAČIUIČIŲ.

Visų etapų varžybose (taip pat ir finalinėse) geriausiai sekėsi bei daugiausiai taškų (890) surinko Šapalų šeimos komanda: tėtis Audrius, sūnus Arnas ir dukra Agnė. Ji tapo pirmojo šeimų boulingo turnyro nugalėtoja! Šeima apdovanota medaliais ir pagrindiniu prizu – kvietimu apsilankyti „VICHY“ vandens atrakcionų parke Vilniuje (įskaičiuotos ir kelionės išlaidos).

Antrąją vietą pelnė (827 taškai) Katkų šeimos atstovai: tėtis Erikas, dukra Gintarė ir sūnus Mantas. Jiems įteikti medaliai ir kvietimas apsilankyti Lietuvos jūrų muziejuje Klaipėdoje (taip pat įskaičiuotos kelionės kuro sąnaudos).

Trečioji vieta atiteko (799 taškai) Dėdinų šeimai: tėčiui Rolandui, mamai Daivai ir dukrai Emilijai. Apdovanoti medaliais ir kvietimu apsilankyti Sveikatos ir grožio klinikos pirčių komplekse Plungėje.

Apdovanotos dar dvi komandos, patekusios į penketuką: Valančių šeima, surinkusi 785 taškus, ir Petkai, pelnę tris septynetukus (777).

Pagerbti ir mažiausieji turnyro dalyviai: penkerių Domantas ir septynerių Ignas, pranešė turnyro organizatorė Odeta Prišmontaitė.

Plungės.info

(Visited 74 times, 1 visits today)
123456