Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Sužadėtuvių žiedai – kaip išsirinkti?

 

suzadetuviu-ziedaiSantuokos link pirmąjį žingsnį dažniausiai žengia vyrai, įteikdami sužadėtuvių žiedą savo merginai. Tačiau išrinkti žiedą, kuris merginai tiktų ir patiktų, yra sudėtinga. Sužadėtuvių žiedai dažniausia perkami tik kartą gyvenime, tačiau nuo to vyrams nė kiek nelengviau. Sužadėtuvių žiedo paieškos nežinant kas patinka merginai prilygsta naktiniam blaškymuisi po mišką, nežinant ko ieškai. Taigi pirmiausia svarbu išsiaiškinti, kas patinka merginai.

Ieškodami konkrečios suknelės su kuria planuojate eiti į vakarėlį, vedėjo vestuvėms ar dovanos einant į gimtadienį reikia įdėti nemažai pastangų. Panašiai reikia ieškoti ir žiedo, norint, kad tas momentas būtų įsimintinas.

  • Jei nenorite suklysti nustatant merginos stilių ir skonį, pasiūlykite jai eiti į žvalgytuves kartu su jumis. Žinoma staigmenos jau nebūtų, už tai mylimoji būtų patenkinta žiedu. Jei nutarėte padaryti staigmeną, tuomet bus sunkiau, tačiau įveikiama.
  • Žiedo dydžio nustatymas yra bene svarbiausia sužadėtuvių žiedo paieškos dalis. Jei nesate tikri dėl dydžio, verčiau rinkitės didesnį, kadangi jį lengviau sumažinti, nei per mažą padidinti. Tačiau keičiant žiedo dydį jis gali tapti per plonu ar per storu, tuomet jis būtų neproporcingas.
  • Nepamirškite pasidomėti metalu. Populiariausi sužadėtuvių žiedai pagaminti iš platinos, kadangi tai itin patvarus metalas, tinkantis net ir labai alergiškiems bei jautrią odą turintiems žmonėms. Be to, platina patvaresnė už auksą, kuris dėl savo minkštumo yra labiau linkęs susidėvėti.
  • Akutės pasirinkimas. Akute laikomas akmenukas, puošiantis žiedo pagrindą. Atėjus laikui išsirinkti žiedo akutę bus ką veikti, kadangi reikia nutarti, žiedą puoš vienas didesnis ar keli smulkesni akmenukai, kokios medžiagos bei formos bus akutė. Jei nutarėte mylimąją nudžiuginti didžiuliu deimantu, tam reikės daug pinigų. Norint didelio deimanto, kainuojančio pigiau, reikėtų rinktis didesnės apimties deimantą su mažiau karatų.
  • Pasidomėkite praba.
  • Dar prieš pradedant sužadėtuvių žiedo paieškas būtina įvertinti savo piniginės galimybes. Brangakmenių pramonėje galioja taisyklė, pagal kurią vyras sužadėtuvių žiedui turėtų skirti savo dviejų mėnesių uždarbį. Žinoma, neprivalomu jos aklai laikytis, tačiau ši taisyklė puikiai padeda įvertinti savo galimybes.
(Visited 433 times, 1 visits today)
123456