Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Šviestuvai – jaukiems ir moderniems namams

rps20150519_104409Su kiekviena diena LED šviestuvai užkariauja vis naujas naudojimo sritis. Jeigu 5 metus atgal šviesos diodai buvo dažniau naudojami automobilių žibintuose ir dekoratyviniam pakabinamų lubų apšvietimui, šiandien jie yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus gyvenimo neatskiriama dalis. Šviesos diodų, kurie gali skleisti ryškią šviesą ir sunaudoti tam visai nedaug energijos, išradimas ženkliai praplatino apšvietimo ribas ir galimybes.

Šiandien, pasibaigus industriniam laikotarpiui, mažai liko žmonių, kuriuos galima nustebinti technologinėmis naujovėmis, juo labiau, kad jų yra labai didelis pasirinkimas. Šiuolaikinio mokslo uždavinys – protingas jau sukurto panaudojimas. Būtent dėl to naujoji LED šviestuvų karta išsiskiria iš kitų apšvietimo šaltinių, naudojamų technikoje ir buityje.

rps20150519_104348Neteisingai parinkti šviestuvai sudaro ne tik montavimo bei eksploatacijos išlaidų taupymo problemą, bet ir daro neigiamą įtaką žmonėms, gan ilgą laiką praleidžiantiems patalpoje. Kai kurie gyventojai iki šiol linkę naudoti pasenusius neefektyvius šviestuvus, kurie dažnai genda, mirksi ir ūžia, o tai daro neigiamą įtaką žmonių sveikatai.

ELMO šviestuvai – tai inovacinis klausimų sprendimas šiuolaikiniame interjere. Šviestuvai gali būti naudojami daugybėje sričių – kaip sunkiai montuojamų halogeninių lempų pakaitalas, kelių lygių bei pakabinamų lubų apšvietimui, paslėptam interjero apšvietimui, dizaino elementų lokaliniam apšvietimui bei reklamai ir t.t. Šiuo metu sunku rasti alternatyvų sprendimą LED šviesos panelei, jeigu kalbama apie gan ilgą kompaktinį bei daugiaspalvį apšvietimą, tinkantį bendram apšvietimui. LED šviesos panelė išsiskiria itin plonu korpusu ir plačiu apšvietimo kampu, kas garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą patalpoje.

Galingesnius šviestuvus (pavyzdžiui, LED pakabinami šviestuvai) galima taip pat naudoti nedidelių erdvių pagrindiniam apšvietimui – svetainėje, virtuvėje. Dėl to lengva paaiškinti, kodėl kyla toks susidomėjimas tarp dizainerių, specialistų statybininkų, paprastų gyventojų, norinčių įtraukti ryškesnes natas į savo būsto interjerą. Juk valdydami šviesą: keisdami šviesos atspalvius ar reguliuodami šviesos intensyvumą, nuo blankios iki itin ryškios šviesos galite atnaujinti savo interjerą kasdien.

rps20150519_104224Silpnesnio galingumo šviestuvai naudojami papildomam ar foniniam apšvietimui – tam taikomos LED juostos (tinka tiek vienspalvės tiek kelių spalvų). Technologijos nestovi vienoje vietoje – šio pobūdžio šviestuvus galima valdyti net ir išmaniuoju telefonu ar nuotolinio valdymo pulteliu, o mėgstamų kambarinių augalų, paveikslų, dekoracijų grožį atskleis akcentiniai šviestuvai.

Per mokilizingą yra galimybė įsigyti ELMO šviestuvus išsimokėtinai, be jokio pabrangimo, atsiskaitant per 10 mėn.

(Visited 525 times, 1 visits today)
123456