Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Teatro diena – Plungės kultūros centre 

kino-teatrasJei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre (Konstantinas Stanislavskis). Plungės kultūros centras tradiciškai minint teatro dieną, kovo 27 dieną kviečia skirti tik teatrui ir po dienos praleistos spektakliuose patiems įsitikinti teatro meno galia.

Kovo 27-osios dienos rytas Plungės kultūros centre prasidės nuo pačių jauniausiųjų teatro artistų pasirodymų, nes nuo 10 val. jie jau kvies į tradicinę vaikų teatrų šventę ,,Vaikiško teatro pavasaris 2015“. Šiais metais savo spektakliais džiugins Plungės miesto lopšelių Ginti, saugoti, padėti – ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas

– darželių ,,Saulutė“, ,,Nykštukas“, ,,Pasaka“ ir ,,Vyturėlis“ paruošti spektakliai: ,,Avinėlis Beragėlis, ,,Skruzdėliukų nuotykiai“, ,,Po lietaus“, ,,Pasakėlė apie bitutę“. Mažieji teatro artistai pakvies į nuoširdžią ir linksmą skirtingų pasakų karalystę.

12 val. kviečiame į vienų populiariausių ir visų laikų mylimiausių pasakų ,,Grybų karas“ ir ,,Mes, Padaužų kaimo vaikai“ pristatymus, kuriuos dovanos Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ir Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro ,,Saula“ paruošiamosios vaikų grupės aktoriai.

Teatro dieną Plungės kultūros centre 18 val. vainikuos ilgai lauktas teatro ,,Saula“ jaunimo grupės premjerinis spektaklis pagal J. Tertelį ,,Sudie, idiotai“ (N-14), spektaklio režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. Tai nepaprastai aktuali, drąsi ir galbūt šokiruojanti istorija apie jaunų žmonių tarpusavio santykius, abejingumą, žiaurumą, neviltį, nepritapimą šiandieninėje visuomenėje…

Išskirtinai paminėkime teatro dieną Plungės kultūros centre, kovo 27 d.

 

(Visited 633 times, 1 visits today)
123456