Apatiniai internetu moterims: 10 patarimų kaip pasirinkti teisingai

0
75

 

apatiniaiApatinio trikotažo pasirinkimas šiomis dienomis tikrai nėra siauras. Įvairių modelių ir rūšių apatiniai yra parduodami specializuotose parduotuvėse, o dabar ir internetu. Apatiniai internetu  vis labiau populiarėjanti pirkimo vieta, tačiau, neretai iškyla klausimas kaip teisingai pasirinkti, kad apatiniai puikiai tiktų. Apatinius perkant internetu, reikėtų įdėmiai skaityti prekės aprašymus, žiūrėti dydžių lenteles. Šiame straipsnyje pateiksime patarimus kaip išsirinkti apatinius, kad jie puikiai tiktų Jums.

1. Apatinius rinkitės ne pagal madą, o pagal patogumą. Apatiniai yra drabužis, kuris yra arčiausiai Jūsų kūno visą dieną, todėl apatiniai turi būti itin patogūs. Apatinių nereikėtų rinktis pagal jų išvaizdą, nes tai, kad jie atrodo itin gražiai ir seksualiai, nereiškia, kad jie bus patogūs nešioti Jums.

2. Pasirinkite tinkamą dydį. Jei apatiniai yra per dideli ir nuolat smunka, tai sukelia nemalonų jausmą, nes turite juos nuolat taisytis. Per maži apatiniai spaudžia, veržia ir priverčia mus jausti skausmą, todėl perkant apatinius, turite teisingai pasirinkti savo dydį. Renkantis apatinius, turite būti sąžiningi su savimi, venkite pagundos rinktis vienu dydžiu mažesnius apatinius. Su jais jausitės nepatogiai, jie išryškins Jūsų figūros trūkumus.

3. Rinkitės kokybiškų audinių apatinius. Audinys gali būti viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios galite jausti diskomfortą dėvėdamos apatinius. Jei apatiniai yra pagaminti iš orui nepralaidžių medžiagų, jie skatina prakaitavimą ir Jūs nesijaučiate patogiai. Apatiniai turėtų būti iš minkštų, orui pralaidžių medžiagų, kurios neskatina prakaitavimo. Pirkdamos apatinius internetu būtinai atkreipkite dėmesį į sudėtį.

4. Išbandykite besiūlius apatinius. Apatiniai su storomis siūlėmis gali sukelti diskomfortą, ilgai sėdint, siūlės įsiverčia į mūsų kūną ir ilgainiui sukelia dirginimą ar net niežėjimą. Apatinių siūlės taip pat persimato iš po aptemptų drabužių ir tai neatrodo gražiai.

5. Pasirinkite tinkamą formą. Perkant liemenėlę reikėtų žinoti kokios formos labiausiai tinka Jums, nes universalių liemenėlių tiesiog nebūna. Jei Jūsų krūtinė nėra didelė, Jums puikiai tiks krūtinę pakeliančios ir formuojančios ar trikampio formos kaušelius turinčios liemenėlės. Jei Jūsų krūtinė yra didelė, geriausiai tiks uždaresnio modelio liemenėlė, kuri apims ir prilaikys didesnę dalį Jūsų krūtinės.

6. Pasirinkite tinkamą modelį. Jei turite trumpas kojas, jokiu būdu nesirinkite šortukų tipo kelnaičių, nes jos tik dar labiau sutrumpins Jūsų kojas. Idealiausias variantas yra kelnaites su didele iškirpte, nes jos vizualiai ilgina kojas ir atrodo itin seksualiai.

7. Derinkite liemenėlės ir kelnaičių spalvas. Geriausia pirkti apatinių komplektus, tačiau jei nusižiūrėjote liemenėlę, prie kurios nėra priderintų kelnaičių, priderinkite pati. Svarbiausia, kad jų spalvos būtų vizualiai panašios.

8. Nebijokite rinktis spalvotų apatinių. Ryškių spalvų apatiniai atrodo žaismingai, gražiai ir madingai. Svarbu, kad apatinių spalva derėtų prie Jūsų dėvimų rūbų spalvos, nes itin ryškus apatinių ir rūbų spalvų skirtumas gali atrodyti vulgariai.

9. Įsigykite kūno spalvos apatinius. Vertėtų įsigyti Jūsų odos atspalvį atitinkančius apatinius, kurie puikiai tiks dėvėti prie persišviečiančių rūbų. Šie apatiniai nepersimatys, puikiai tiks, jei drabužiai nerti, megzti ar iškarpyti.

10. Svarbiausia kokybė. Renkantis apatinius reikėtų atkreipti dėmesį į jų kokybę. Kokybiški apatiniai nenusiskalbs taip greitai, mažiau plyš, ilgiau atrodys kaip jauni. Kokybiški apatiniai gali tarnauti ne vienerius metus, todėl investicija tikrai atsiperka.

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums išsirinkti apatinius, su kuriais jausitės puikiai ir patogiai.