Darom savanorio pažymėjimas – dar negavai?

0
72

Jolitos-darzelisŠių metų akcija DAROM plačiai atveria duris į gamtą ne vien su nuolat kintančiais orais, bet ir naujomis bei patobulintomis idėjomis. Kiek kitokia reklama, kiek kitokiu visos organizcijos formuojamu įvaidžiu, ekspertų mintimis, atnaujintu koordinatorių tinklu.

Naujovė – DAROM savanorio pažymėjimas. Pakanka registruojantis pažymėti keliose akcijose esi dalyvavęs ir unikalus pažymėjimas tavo! Šią galimybę gali gauti tiek eiliniai akcijos savanoriai, organizacijos nariai, tiek nevyriausybinės organizacijos, įmonės, valstybinės įstaigos ir t.t. Pažymėjimo tikslas yra indentifikuoti tikruosius gamtos, savanorystės bei pilietiškumo mylėtojus, nuolat su jais kontaktuoti, kviesti į renginius, bei suteikti atitinkamas nuolaidas iš organizacijos rėmėjų (nuolaidas paslaugoms).
„Siekiame dar iki akcijos paskelbti kokį nuolaidų paketą galime pasiūlyti mūsų DAROM tinkle prisiregistravusiems žmonėms. Tiesa, savanorių pažymėjimų išdavimo laikas ribotas, ir veiks tik tam tikrą laiką po akcijos, tad pasinaudoti galimybe skatinu jau dabar“ – teigia organizacijos DAROM vadovė Roberta Ažukaitė.

Savanorių pažymėjimus gauti jau yra norą pareiškią darželiai, mokymų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, valstybinės įstaigos, įmonės ir t.t.

„Mūsų vaikų priežiūros centras nuolat dalyvauja DAROM akcijose, smagu, kad atirado toks dalykas, kuris oficialiai patvirtins kad visa mūsų įstaiga bei mūsų mažieji auklėtiniai yra patys tikriausi akcijos DAROM savanoriai“ – džiagiasi VšĮ „Jolitos darželis“ vadovė Jolita Babachinienė.

pazymejimas