Plungės mokiniai – nacionalinio konkurso nugalėtojai

0
62

plungiškiaiAkademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos I – IV klasių mokinių komanda dalyvavo nacionaliniane pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“, kuris vyko Radviliškyje. Jame varžėsi 16 komandų iš devynių šalies regionų.

Konkurso metu mokinukai turėjo analizuoti situacijas maketuose, įvardinti kelio ženklus, pademonstruoti, kaip teisingai naudoti atšvaitus, išspręsti viktorinos užduotį. Komandos kapitonai varžėsi specialiai jiems parengtoje rungtyje.

Mokinukų nelengvi išbandymai laukė ne tik gvildenant filmuotą užduotį, jie turėjo pademonstruoti ir nepriekaištingus įgūdžius pereinant gatvę nereguliuojamoje bei šviesoforu reguliuojamose sankryžose.

Susumavus varžybų rezultatus, plungiškių komanda, kurią sudarė Romena Grabauskaitė (1a kl.), Samanta Eigimaitė (2b kl.), Žymantas Petreikis (3 kl.) bei Austėja Grabauskaitė (4a kl.), tapo varžybų nugalėtoja. Kiekvienas komandos narys į namus parsivežė ne tik diplomus, bet ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos įsteigtus  prizus – vardinius dviračius. 

Dviratis taip pat buvo įteiktas ir pradinukų komandą konkursui ruošusioms mokytojoms.

Klaipėdos aps. VPK informacija
Plungės.info