Į Plungės policijos komisariatą atėjo vyras, kuris prisipažino nužudęs žmogų Kaune

0
65

Lapkričio 24 dieną į Plungės policijos komisariatą atėjo 1970 m. gimęs vyras, kuris pasakė, kad 2014-11-13 ar 2014-11-14 nužudė žmogų Kaune, Šilainių rajone, prie Milikonių kalno, esančiame negyvenamame name. Ši informacija buvo perduota Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams, kurie dar tą pačią dieną nustatė negyvenamą namą Tvėrių gatvėje, kuriame ant lovos rado vyro kūną su smurto žymėmis.

Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo. Mirusiojo asmens tapatybė buvo nustatyta 2014-11-27. Įtariamasis, kuris praeityje buvo ne kartą teistas už sunkius sveikatos sutrikdymus ir vagystes, prisipažino, kad lapkričio 13 ar 14 dieną (tiksliai neprisimena), minėtame name kartu su iš matymo pažįstamu, 1970 m. gimusiu, vyru girtavo, tarp jų kilo žodinis konfliktas, po kurio įtariamasis medine lazda sudavė keletą kartų sugėrovui.

Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams. Baudžiamoji byla perduota Kauno apygardos prokuratūrai ir netrukus pasieks teismą.

Už įvykdytą nusikaltimą gresia laisvės atėmimo bausmė nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Kauno apskr. VPK informacija