Senamiesčio aikštėje – didžiausias Žemaitijos Besmegenis

0
95

Plungės kultūros centras antradienio popietę pirmą kartą sukvietė miestelėnus papuošti miesto širdį – Senamiesčio aikštę –  ir pastatyti čia didžiausią besmegenį. Po šios akcijos miesto širdyje turėjo atsirasti visa Besmegenių alėja. Nors oro sąlygos lipdymui nebuvo pačios geriausios, tačiau norinčiųjų tai daryti netrūko. Į smagią akciją įsijungė Senamiesčio vidurinė,  bei „Ryto“ ir Akademiko A. Jucio  pagrindinės mokyklos, vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“, Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Saula“, laikraščio „Plungė“ redakcija bei daug pavienių akcijos dalyvių. Visi jie buvo vaišinami karšta arbata. PLUNGĖS redakcija

Akcijos pradžią paskelbė Kultūros centro direktorius Romas Matulis, dėkodamas visiems, atsiliepusiems į kvietimą, jis ragino nepristigti jėgų, statant gražiausią besmegenį.

Beveik per dvi valandas aikštė labai žiemiškai pasipuošė – kokių tik besmegenių čia nepristatyta! Ir gulinčių, ir apvalių, ir didesnių, ir mažesnių. Pabaigus visus darbus, išmatuotas didžiausias pastatytas Senis Besmegenis. Jo „ūgis“ – net 4.20 m. Teigiama, kad tai didžiausias Besmegenis Žemaitijoje. Visiems akcijos dalyviams įteiktos specialios Kultūros centro padėkos. Tokios pat padėkos įteiktos ir akcijos talkininkams – UAB „Palska“ bei Plungės miesto seniūnijai, pranešė Daiva Gramalienė Plungės kultūros centras.

Plungės.info